osobní vlak

Os 5201

L

  • 5:50 Chlumec n.Cidlinou 170 0 km
  • 5:53 5:54 Nové Město n.Cidlinou 175 4 km
  • 5:57 5:58 Káranice 176 8 km
  • 6:01 6:02 Kratonohy 163 11 km
  • 6:05 6:06 Dobřenice 165 14 km
  • 6:08 6:09 Lhota p.Libčany 164 17 km
  • 6:12 6:16 Praskačka 106 20 km
  • 6:21 Hradec Králové-Kukleny 100 25 km
  • 6:24 6:39 Hradec Králové hl.n. 100 27 km
  • 6:42 6:43 Hradec Králové zast. 100 30 km
  • 6:45 6:48 Hradec Králové-Sl.Předm. 100 31 km
  • 6:52 6:53 Blešno 111 36 km
  • 6:56 6:57 Třebechovice p.Orebem 110 40 km
  • 7:01 Petrovice n.Orlicí 210 45 km
  • 7:05 7:31 Týniště n.Orlicí 210 48 km
  • 7:34 7:35 Žďár n.Orlicí 217 53 km
  • 7:37 7:38 Borohrádek 218 56 km
  • 7:42 7:43 Čermná n.Orlicí 219 61 km
  • 7:46 Plchůvky 942 65 km
  • 7:48 7:49 Újezd u Chocně 942 66 km
  • 7:56 Choceň 940 72 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)