osobní vlak

Os 5470

  • 12:22 Jaroměř 0 km
  • 12:25 Jaroměř zast. D 2 km
  • 12:30 Kuks D 8 km
  • 12:33 Žireč D 11 km
  • 12:38 Dvůr Králové n.Labem 15 km
  • 12:45 12:47 Bílá Třemešná 22 km
  • 12:55 Mostek 28 km
  • 13:01 Borovnička D 31 km
  • 13:06 Borovnice D 35 km
  • 13:13 Horka u St.Paky 38 km
  • 13:20 Nová Paka,aut.nádr. z D 46 km
  • 13:25 13:45 Stará Paka 46 km
  • 14:00 Levínská Olešnice 51 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede do 4.X. v 1,6,7, do 25.IX.