osobní vlak

Os 5313

º³LH

  • 5:46 Pardubice hl.n. 600 0 km
  • 5:49 5:55 Pardubice-Rosice n.L. 600 2 km
  • 6:06 6:07 Chrudim 700 13 km
  • 6:10 6:11 Slatiňany 740 17 km
  • 6:16 Zaječice D 745 22 km
  • 6:19 6:20 Chrast u Chrudimi 780 25 km
  • 6:23 Horka u Chrudimi D 781 28 km
  • 6:29 Vrbatův Kostelec D 782 34 km
  • 6:32 Prosetín D 772 37 km
  • 6:34 6:36 Žďárec u Skutče 770 39 km
  • 6:42 Pokřikov D 761 46 km
  • 6:44 Vojtěchov D 761 47 km
  • 6:48 Holetín D 751 51 km
  • 6:52 Hlinsko v Čechách 750, 830 54 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 6,28.IX.,28.X.,17.XI.
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku