osobní vlak

Os 6005

©

  • 6:37 Rumburk 381 0 km
  • 6:43 Krásná Lípa 386 6 km
  • 6:48 6:49 Rybniště 363 11 km
  • 6:58 6:59 Jedlová 2367 20 km
  • 7:02 Nová Huť v Luž.horách D 2306 22 km
  • 7:09 7:10 Svor 2306 28 km
  • 7:16 7:17 Nový Bor 4001 33 km
  • 7:21 Skalice u Čes.Lípy D 4005 37 km
  • 7:28 Česká Lípa střelnice 2001 43 km
  • 7:32 7:37 Česká Lípa hl.n. 2001 45 km
  • 7:42 Srní u Čes.Lípy D 2022 51 km
  • 7:45 Jestřebí D 2208 54 km
  • 7:49 Staré Splavy D 2207 58 km
  • 7:52 Doksy 2201 60 km
  • 7:58 Okna 2210 66 km
  • 8:03 Bezděz D 9, 2220 71 km
  • 8:07 Bělá p.Bezdězem město D 8 76 km
  • 8:11 Bělá p.Bezdězem 8 80 km
  • 8:15 Bělá p.Bezdězem z. D 8 83 km
  • 8:20 Malá Bělá D 8 88 km
  • 8:24 Bakov n.Jizerou 8 90 km
  • 8:34 Mladá Boleslav hl.n. 7 99 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • linka L4
    • linka L4 [IDOL] (Jedlová->Bezděz)