osobní vlak

Os 6707

  • 11:02 Most 201 0 km
  • 11:06 Obrnice 201 3 km
  • 11:13 11:14 Bečov u Mostu 241 10 km
  • 11:20 Břvany 857 16 km
  • 11:26 11:27 Lenešice 852 22 km
  • 11:30 Dobroměřice D 856 24 km
  • 11:33 11:37 Louny 7, 801 25 km
  • 11:39 Louny střed D 7, 801 26 km
  • 11:41 Louny město D 7, 801 27 km
  • 11:47 Jimlín D 841 31 km
  • 11:50 Opočno u Loun D 822 33 km
  • 11:52 Touchovice u Loun D 821 34 km
  • 11:54 11:55 Hřivice 821 36 km
  • 11:58 Konětopy D 821 38 km
  • 12:01 Solopysky D 831 41 km
  • 12:06 12:07 Domoušice 9, 831 46 km
  • 12:12 12:13 Mutějovice 8, 831 50 km
  • 12:17 Kounov D 8, 832 53 km
  • 12:22 12:23 Svojetín 8 57 km
  • 12:28 Hořesedly D 8 61 km
  • 12:32 12:33 Chrášťany 7 64 km
  • 12:45 Rakovník 7 73 km