osobní vlak

Os 6600

©

  • 4:58 Liberec 0001 0 km
  • 5:04 5:05 Liberec-Horní Růžodol 0001 4 km
  • 5:10 5:13 Karlov p.Ještědem 0001 8 km
  • 5:21 Křižany 0309 16 km
  • 5:25 Zdislava D 0311 20 km
  • 5:32 Rynoltice 0303 25 km
  • 5:36 Lvová D 0301 28 km
  • 5:41 5:47 Jablonné v Podještědí 0301 31 km
  • 5:51 Velký Valtinov D 0302 35 km
  • 5:55 Brniště 2110 38 km
  • 5:58 Velký Grunov D 2110 40 km
  • 6:00 Pertoltice p.Ralskem D 2105 42 km
  • 6:04 Mimoň 2101 44 km
  • 6:11 Zákupy-Božíkov D 2113 50 km
  • 6:15 Vlčí Důl-Dobranov D 2001 53 km
  • 6:22 6:32 Česká Lípa hl.n. 2001 59 km
  • 6:34 Česká Lípa-Holý vrch D 2001 60 km
  • 6:39 Stružnice 2020 66 km
  • 6:43 6:44 Horní Police 2030 70 km
  • 6:45 Žandov D 334, 2012 71 km
  • 6:47 Starý Šachov D 333 73 km
  • 6:52 Františkov n.Ploučnicí 332 77 km
  • 6:56 6:57 Benešov n.Ploučnicí 331 79 km
  • 7:00 Malá Veleň D 339 82 km
  • 7:03 Březiny u Děčína D 301 85 km
  • 7:07 Děčín východ t 301 87 km
  • 7:12 Děčín hl.n. 301 90 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • linka L2
    • linka L2 [IDOL] (Liberec->Žandov)