osobní vlak

Os 6926

1.2.ºL©

  • 21:42 Praha Masarykovo n. # v P 0 km
  • 21:47 Praha-Holešovice zast. 0 2 km
  • 21:50 Praha-Podbaba B 6 km
  • 21:53 Praha-Sedlec B 9 km
  • 21:57 Roztoky u Prahy 1 12 km
  • 22:00 Roztoky-Žalov 1 16 km
  • 22:02 Úholičky 1 17 km
  • 22:04 Řež 1 18 km
  • 22:06 Libčice n.Vltavou-Letky 2 20 km
  • 22:08 Libčice n.Vltavou 2 21 km
  • 22:11 Dolany n.Vltavou 2 24 km
  • 22:15 Kralupy n.Vltavou 3, 999 27 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • linka S4