osobní vlak

Os 6924

1.2.ºL©

  • 17:42 Praha Masarykovo n. # v P 0 km
  • 17:47 Praha-Holešovice zast. 0 2 km
  • 17:50 Praha-Podbaba B 6 km
  • 17:53 Praha-Sedlec B 9 km
  • 17:57 Roztoky u Prahy 1 12 km
  • 18:00 Roztoky-Žalov 1 16 km
  • 18:02 Úholičky 1 17 km
  • 18:04 Řež 1 18 km
  • 18:06 Libčice n.Vltavou-Letky 2 20 km
  • 18:08 Libčice n.Vltavou 2 21 km
  • 18:11 Dolany n.Vltavou 2 24 km
  • 18:15 18:23 Kralupy n.Vltavou 3, 999 27 km
  • 18:26 Nelahozeves zámek 3, 993 30 km
  • 18:29 Nelahozeves 3, 993 32 km
  • 18:31 Nové Ouholice 4, 997 34 km
  • 18:34 Mlčechvosty 4, 996 37 km
  • 18:36 Vraňany 4, 996 40 km
  • 18:40 Cítov 5, 992 45 km
  • 18:44 Dolní Beřkovice 5, 991 48 km
  • 18:48 Horní Počaply 5, 658 53 km
  • 18:52 18:53 Hněvice 6, 651 57 km
  • 18:56 Záluží 6, 684 60 km
  • 18:59 Dobříň 7, 681 63 km
  • 19:03 19:04 Roudnice n.Labem 7, 661 66 km
  • 19:07 Hrobce 663 71 km
  • 19:10 Oleško 660 74 km
  • 19:12 Hrdly 761 76 km
  • 19:16 19:20 Bohušovice n.Ohří 761 78 km
  • 19:22 Nové Kopisty 763 80 km
  • 19:24 Lukavec 769 82 km
  • 19:28 19:30 Lovosice 701 84 km
  • 19:32 Lovosice město 701 86 km
  • 19:35 Malé Žernoseky 781 88 km
  • 19:38 Litochovice n.Labem 783 91 km
  • 19:41 Prackovice n.Labem 783 93 km
  • 19:44 Dolní Zálezly 171 97 km
  • 19:53 Ústí n.L.hl.n. 101 106 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • linka S4 (Praha Masarykovo n.->Hněvice)