osobní vlak

Os 6947

1.2.ºL©

  • 11:06 Ústí n.L.hl.n. 101 0 km
  • 11:13 Dolní Zálezly 171 9 km
  • 11:17 Prackovice n.Labem 783 13 km
  • 11:19 Litochovice n.Labem 783 15 km
  • 11:22 Malé Žernoseky 781 18 km
  • 11:24 Lovosice město 701 20 km
  • 11:28 11:30 Lovosice 701 22 km
  • 11:32 Lukavec 769 24 km
  • 11:34 Nové Kopisty 763 26 km
  • 11:36 11:41 Bohušovice n.Ohří 761 28 km
  • 11:43 Hrdly 761 30 km
  • 11:45 Oleško 660 32 km
  • 11:48 Hrobce 663 35 km
  • 11:53 Roudnice n.Labem 7, 661 40 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • linka U4