osobní vlak

Os 6400

³LH

  • 4:56 Lysá n.Labem v 3 0 km
  • 4:59 5:00 Lysá n.Labem-Dvorce 3 3 km
  • 5:03 Otradovice 3 7 km
  • 5:07 Stará Boleslav 3 11 km
  • 5:12 Dřísy 4 16 km
  • 5:15 Ovčáry 4 18 km
  • 5:20 5:42 Všetaty 4 23 km
  • 5:47 5:48 Malý Újezd 4 30 km
  • 5:51 5:52 Mělník 4, 180 33 km
  • 5:54 5:55 Mělník-Mlazice 4, 180 36 km
  • 5:59 Liběchov 5, 659 41 km
  • 6:04 6:05 Štětí 6, 651 47 km
  • 6:10 6:11 Hoštka 654 53 km
  • 6:16 Polepy 671 59 km
  • 6:20 Křešice u Litoměřic 672 63 km
  • 6:25 6:26 Litoměřice město 601 69 km
  • 6:30 Velké Žernoseky 617 74 km
  • 6:35 Libochovany 614 80 km
  • 6:46 Ústí n.L.-Střekov t 101 94 km
  • 6:51 Ústí n.L.západ 101 96 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S32 (Lysá n.Labem->Štětí)