osobní vlak

Os 6902

1.2.L©v

  • 4:42 Praha Masarykovo n. # P 0 km
  • 4:46 Praha-Holešovice zast. 0 2 km
  • 4:49 Praha-Podbaba B 6 km
  • 4:52 Praha-Sedlec B 9 km
  • 4:56 Roztoky u Prahy 1 12 km
  • 4:59 Roztoky-Žalov 1 16 km
  • 5:01 Úholičky 1 17 km
  • 5:03 Řež 1 18 km
  • 5:05 Libčice n.Vltavou-Letky 2 20 km
  • 5:07 Libčice n.Vltavou 2 21 km
  • 5:10 Dolany n.Vltavou 2 24 km
  • 5:15 5:25 Kralupy n.Vltavou 3 27 km
  • 5:28 Nelahozeves zámek 3 30 km
  • 5:31 Nelahozeves 3 32 km
  • 5:33 Nové Ouholice 4 34 km
  • 5:36 Mlčechvosty 4 37 km
  • 5:38 Vraňany 4, 186 40 km
  • 5:42 Cítov 5 45 km
  • 5:45 Dolní Beřkovice 5 48 km
  • 5:49 Horní Počaply 5 53 km
  • 5:53 5:54 Hněvice 6, 651 57 km
  • 5:57 Záluží 6, 684 60 km
  • 6:00 Dobříň 7, 681 63 km
  • 6:03 6:04 Roudnice n.Labem 7, 661 66 km
  • 6:08 6:14 Hrobce 663 71 km
  • 6:17 Oleško 660 74 km
  • 6:19 Hrdly 761 76 km
  • 6:21 Bohušovice n.Ohří 761 78 km
  • 6:23 Nové Kopisty 763 80 km
  • 6:25 Lukavec 769 82 km
  • 6:28 6:29 Lovosice 701 84 km
  • 6:31 Lovosice město 701 86 km
  • 6:34 Malé Žernoseky 781 88 km
  • 6:37 Litochovice n.Labem 783 91 km
  • 6:40 Prackovice n.Labem 783 93 km
  • 6:43 Dolní Zálezly 171 97 km
  • 6:52 Ústí n.L.hl.n. 101 106 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka S4 (Praha Masarykovo n.->Hněvice)