osobní vlak

Os 6657

1.2.º³LH

  • 10:06 Rumburk 381 0 km
  • 10:11 10:12 Krásná Lípa 386 6 km
  • 10:14 Krásná Lípa město D 386 8 km
  • 10:18 10:19 Rybniště 363 11 km
  • 10:23 Chřibská 361 15 km
  • 10:29 Jedlová 2367 20 km
  • 10:34 Kytlice D 353 26 km
  • 10:38 10:39 Mlýny 353 29 km
  • 10:43 Horní Kamenice D 351 34 km
  • 10:47 Česká Kamenice 351 36 km
  • 10:50 Veselé p.Rabštejnem D 354 40 km
  • 10:55 10:56 Markvartice 355 44 km
  • 10:58 Dolní Habartice D 359 47 km
  • 11:02 11:03 Benešov n.Ploučnicí 331 50 km
  • 11:06 Malá Veleň D 339 53 km
  • 11:09 Březiny u Děčína D 301 56 km
  • 11:13 Děčín východ t 301 58 km
  • 11:18 Děčín hl.n. 301 61 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka U8