osobní vlak

Os 6661

1.2.º³LH

  • 14:05 Rumburk 381 0 km
  • 14:10 14:11 Krásná Lípa 386 6 km
  • 14:13 Krásná Lípa město D 386 8 km
  • 14:17 14:18 Rybniště 363 11 km
  • 14:22 Chřibská 361 15 km
  • 14:28 Jedlová 2367 20 km
  • 14:34 Kytlice D 353 26 km
  • 14:37 14:38 Mlýny 353 29 km
  • 14:42 Horní Kamenice D 351 34 km
  • 14:46 14:47 Česká Kamenice 351 36 km
  • 14:50 Veselé p.Rabštejnem D 354 40 km
  • 14:55 14:56 Markvartice 355 44 km
  • 14:58 Dolní Habartice D 359 47 km
  • 15:02 15:03 Benešov n.Ploučnicí 331 50 km
  • 15:06 Malá Veleň D 339 53 km
  • 15:09 Březiny u Děčína D 301 56 km
  • 15:13 Děčín východ t 301 58 km
  • 15:18 Děčín hl.n. 301 61 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka U8