osobní vlak

Os 6609

1.2.º³LH

  • 10:45 Děčín hl.n. 301 0 km
  • 10:49 Děčín východ 301 3 km
  • 10:57 10:58 Benešov n.Ploučnicí 331 11 km
  • 11:02 Františkov n.Ploučnicí 332 13 km
  • 11:06 Starý Šachov D 333 17 km
  • 11:08 Žandov D 334, 2012 19 km
  • 11:11 Horní Police 2030 20 km
  • 11:15 11:16 Stružnice 2020 24 km
  • 11:20 Česká Lípa-Holý vrch D 2001 30 km
  • 11:24 11:34 Česká Lípa hl.n. 2001 31 km
  • 11:40 Zákupy-Božíkov D 2113 40 km
  • 11:47 11:48 Mimoň 2101 46 km
  • 11:50 Pertoltice p.Ralskem D 2105 48 km
  • 11:56 11:58 Brniště 2110 52 km
  • 12:01 Velký Valtinov D 0302 55 km
  • 12:06 12:07 Jablonné v Podještědí 0301 59 km
  • 12:10 Lvová D 0301 62 km
  • 12:13 12:14 Rynoltice 0303 65 km
  • 12:19 Zdislava D 0311 70 km
  • 12:24 Křižany 0309 74 km
  • 12:27 Novina D 0312 76 km
  • 12:29 Kryštofovo Údolí D 0312 78 km
  • 12:35 12:39 Karlov p.Ještědem 0001 82 km
  • 12:41 Ostašov D 0001 84 km
  • 12:45 Liberec-Horní Růžodol 0001 86 km
  • 12:53 Liberec 0001 90 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou
    • linka L2
    • linka L2 [IDOL] (Žandov->Liberec)