osobní vlak

Os 6605

1.2.º³LH

  • 6:43 Děčín hl.n. 301 0 km
  • 6:46 6:47 Děčín východ 301 3 km
  • 6:50 Březiny u Děčína D 301 5 km
  • 6:53 Malá Veleň D 339 8 km
  • 6:57 6:58 Benešov n.Ploučnicí 331 11 km
  • 7:02 7:03 Františkov n.Ploučnicí 332 13 km
  • 7:07 Starý Šachov D 333 17 km
  • 7:09 Žandov D 334, 2012 19 km
  • 7:11 7:12 Horní Police 2030 20 km
  • 7:16 Stružnice 2020 24 km
  • 7:21 Česká Lípa-Holý vrch D 2001 30 km
  • 7:24 7:36 Česká Lípa hl.n. 2001 31 km
  • 7:43 Zákupy-Božíkov D 2113 40 km
  • 7:50 Mimoň 2101 46 km
  • 7:53 Pertoltice p.Ralskem D 2105 48 km
  • 7:57 7:59 Brniště 2110 52 km
  • 8:02 Velký Valtinov D 0302 55 km
  • 8:07 8:08 Jablonné v Podještědí 0301 59 km
  • 8:12 Lvová D 0301 62 km
  • 8:16 Rynoltice 0303 65 km
  • 8:21 Zdislava D 0311 70 km
  • 8:26 Křižany 0309 74 km
  • 8:29 Novina D 0312 76 km
  • 8:31 Kryštofovo Údolí D 0312 78 km
  • 8:37 8:40 Karlov p.Ještědem 0001 82 km
  • 8:43 Ostašov D 0001 84 km
  • 8:46 Liberec-Horní Růžodol 0001 86 km
  • 8:54 Liberec 0001 90 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka L2
    • linka L2 [IDOL] (Žandov->Liberec)