osobní vlak

Os 6911

1.2.ºL©

  • 10:06 Ústí n.L.hl.n. 101 0 km
  • 10:13 Dolní Zálezly 171 9 km
  • 10:17 Prackovice n.Labem 783 13 km
  • 10:19 Litochovice n.Labem 783 15 km
  • 10:22 Malé Žernoseky 781 18 km
  • 10:24 Lovosice město 701 20 km
  • 10:28 10:30 Lovosice 701 22 km
  • 10:32 Lukavec 769 24 km
  • 10:34 Nové Kopisty 763 26 km
  • 10:36 10:41 Bohušovice n.Ohří 761 28 km
  • 10:43 Hrdly 761 30 km
  • 10:45 Oleško 660 32 km
  • 10:48 Hrobce 663 35 km
  • 10:53 10:54 Roudnice n.Labem 7, 661 40 km
  • 10:56 Dobříň 7, 681 43 km
  • 10:59 Záluží 6, 684 46 km
  • 11:03 Hněvice 6, 651 49 km
  • 11:06 Horní Počaply 5, 658 53 km
  • 11:10 Dolní Beřkovice 5, 991 58 km
  • 11:12 Cítov 5, 992 61 km
  • 11:17 Vraňany 4, 996 66 km
  • 11:20 Mlčechvosty 4, 996 69 km
  • 11:23 Nové Ouholice 4, 997 72 km
  • 11:25 Nelahozeves 3, 993 74 km
  • 11:28 Nelahozeves zámek 3, 993 76 km
  • 11:33 11:42 Kralupy n.Vltavou v 3, 999 79 km
  • 11:45 Dolany n.Vltavou 2 82 km
  • 11:49 Libčice n.Vltavou 2 85 km
  • 11:51 Libčice n.Vltavou-Letky 2 86 km
  • 11:53 Řež 1 88 km
  • 11:55 Úholičky 1 89 km
  • 11:57 Roztoky-Žalov 1 90 km
  • 12:01 Roztoky u Prahy 1 94 km
  • 12:04 Praha-Sedlec B 97 km
  • 12:07 Praha-Podbaba B 100 km
  • 12:11 Praha-Holešovice zast. 0 104 km
  • 12:16 Praha Masarykovo n. # P 106 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • nejede 28.VI.,2.,3.VII.
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • linka S4 (Hněvice->Praha Masarykovo n.)
    • linka U4 (Ústí n.L.hl.n.->Hněvice)