osobní vlak

Os 6202

1.2.º³LH

  • 6:06 Pardubice hl.n. v 600 0 km
  • 6:09 Pardubice-Rosice n.L. 600 2 km
  • 6:12 Pardubice-Semtín D 600 4 km
  • 6:16 Stéblová D 693 9 km
  • 6:18 6:19 Čeperka 698 12 km
  • 6:21 Opatovice n.Labem D 690 15 km
  • 6:23 Opatovice n.L.-Pohřebačka 690 16 km
  • 6:29 6:35 Hradec Králové hl.n. 100 22 km
  • 6:39 6:40 Předměřice n.Labem 102 26 km
  • 6:42 Lochenice D 102 28 km
  • 6:46 6:49 Smiřice 120 32 km
  • 6:52 Černožice 124 34 km
  • 6:54 Semonice D 310 37 km
  • 6:57 Jaroměř 310 39 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 1-6,nejede 3.,5.IV.,5.,6.VII.
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku