osobní vlak

Os 6901

1.2.L©v

  • 4:01 Ústí n.L.hl.n. 101 0 km
  • 4:08 Dolní Zálezly 171 9 km
  • 4:11 4:12 Prackovice n.Labem 783 13 km
  • 4:14 Litochovice n.Labem 783 15 km
  • 4:17 Malé Žernoseky 781 18 km
  • 4:19 4:20 Lovosice město 701 20 km
  • 4:22 4:23 Lovosice 701 22 km
  • 4:27 4:28 Bohušovice n.Ohří 761 28 km
  • 4:35 4:36 Roudnice n.Labem 7, 661 40 km
  • 4:41 Hněvice 6, 651 49 km
  • 4:44 Horní Počaply 5 53 km
  • 4:48 Dolní Beřkovice 5 58 km
  • 4:51 Cítov 5 61 km
  • 4:55 Vraňany 4, 186 66 km
  • 4:58 Mlčechvosty 4 69 km
  • 5:01 Nové Ouholice 4 72 km
  • 5:03 Nelahozeves 3 74 km
  • 5:06 Nelahozeves zámek 3 76 km
  • 5:11 5:12 Kralupy n.Vltavou 3 79 km
  • 5:15 Dolany n.Vltavou 2 82 km
  • 5:19 Libčice n.Vltavou 2 85 km
  • 5:21 Libčice n.Vltavou-Letky 2 86 km
  • 5:23 Řež 1 88 km
  • 5:25 Úholičky 1 89 km
  • 5:27 Roztoky-Žalov 1 90 km
  • 5:31 Roztoky u Prahy 1 94 km
  • 5:34 Praha-Sedlec B 97 km
  • 5:37 Praha-Podbaba B 100 km
  • 5:41 Praha-Holešovice zast. 0 104 km
  • 5:46 Praha Masarykovo n. # P 106 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka S4 (Hněvice->Praha Masarykovo n.)
    • linka U4 (Ústí n.L.hl.n.->Hněvice)