místní autobus

Bus 650101 6

X

  • 4:25 Hradec Králové,,Terminál HD MHD E3 H100 0 km
  • 4:30 Hradec Králové,,Šimkova H100 3 km
  • 4:32 Hradec Králové,,Zimní stadion MHD H100 4 km
  • 4:34 Hradec Králové,,Fakultní nemocnice B MHD H100 4 km
  • 4:35 Hradec Králové,,Třebeš odb. H100 5 km
  • 4:36 Hradec Králové,,Podzámčí MHD H100 6 km
  • 4:41 Vysoká n.L.,,hostinec MHD H101 9 km
  • 4:45 Bukovina n.L.,,odb.Borek P695 12 km
  • 4:46 Bukovina n.L. P695 13 km
  • 4:50 Borek P696 16 km
  • 4:53 Újezd u Sezemic P696 18 km
  • 4:55 Rokytno,Zástava P695 20 km
  • 4:58 Dříteč P695 22 km
  • 5:00 Němčice,,rybníček P684 24 km
  • 5:01 Němčice,,chaloupky P684 24 km
  • 5:02 Ráby,,Kunětická hora P684 25 km
  • 5:03 Ráby,,Perníková chaloupka P684 25 km
  • 5:04 Ráby,,prodejna P684 26 km
  • 5:07 Kunětice P684 28 km
  • 5:10 Ráby,,křiž. P684 30 km
  • 5:12 Staré Hradiště,Brozany P685 31 km
  • 5:13 Staré Hradiště,Psinek P685 32 km
  • 5:14 Staré Hradiště,,host. MHD P685 33 km
  • 5:16 Pardubice,Polabiny,Hradecká MHD P600 35 km
  • 5:19 Pardubice,,Masarykovo nám. MHD l P600 36 km
  • 5:23 Pardubice,,aut.nádr. MHD P600 37 km
    • Pardubice-Dříteč-Borek-Hradec Králové
    • ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY a.s.; Chrudim; 469 638 625
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.