÷

Bus 940 (670940 101)

6+H

  • 7:50 Liberec,,aut.nádr. 6 0001 0 km
  • 7:55 Liberec,,Fügnerova BB-WC M 0001 2 km
  • 8:06 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná D 1001 9 km
  • 8:08 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha D 1001 10 km
  • 8:09 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh D 1001 11 km
  • 8:11 Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola D 1001 12 km
  • 8:13 Jablonec n.Nisou,,Jablonex D 1001 13 km
  • 8:20 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. 8 1001 14 km
  • 8:24 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky 3 D 1001 16 km
  • 8:28 Lučany n.Nisou,,Blaník D 1018 19 km
  • 8:31 Smržovka,,nám.TGM 7004 21 km
  • 8:40 Tanvald,,centrum 2 7001 26 km
  • 8:43 Tanvald,,Terminál u žel.st. 3 7001 27 km
  • 8:46 Desná,,centrum D 7016 29 km
  • 8:47 Desná,,Sklář D 7016 30 km
  • 8:49 Desná,,odb. 1 D 7016 31 km
  • 8:54 Kořenov,Příchovice,Motorest 2 D 7006 34 km
  • 8:57 Kořenov,,odb. D 7006 37 km
  • 9:00 Harrachov,Nový Svět,Na mýtě 3 D 7013 38 km
  • 9:06 Rokytnice n.Jiz.,Vilémov D 9107 44 km
  • 9:10 Rokytnice n.Jiz.,,host. 1 9107 46 km
  • 9:15 Jablonec n.Jiz.,,nám. 9112 48 km
  • 9:17 Jablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. D 9111 51 km
  • 9:19 Jablonec n.Jiz.,Hradsko D 9111 52 km
  • 9:20 Jablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov D 9111 53 km
  • 9:22 Poniklá,,závod D 9010 55 km
  • 9:24 Poniklá,,pošta D 9010 57 km
  • 9:27 Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most D 9022 59 km
  • 9:29 Víchová n.Jiz. D 9006 61 km
  • 9:33 Jilemnice,Hrabačov,křiž. D H499,9001 63 km
  • 9:37 9:40 Jilemnice,,aut.nádr. 3 H499,9001 65 km
  • 9:44 Jilemnice,Hrabačov,křiž. D H499,9001 67 km
  • 9:49 Horní Branná,Valteřice 2 D H498,9018 71 km
  • 9:53 Vrchlabí,,pivovar H450,9051 75 km
  • 10:00 Vrchlabí,,aut.st. 3 H450,9051 76 km
  • 10:04 Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka H450,9051 77 km
  • 10:06 Vrchlabí,,Horská H450,9051 79 km
  • 10:07 Vrchlabí,,odb.Strážné H450,9051 79 km
  • 10:08 Vrchlabí,,Bubákov H450,9051 80 km
  • 10:09 Vrchlabí,,Herlíkovice H451,9051 82 km
  • 10:13 Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka H486 86 km
  • 10:17 Špindlerův Mlýn,Labská H452 90 km
  • 10:19 Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál H452 91 km
  • 10:25 Špindlerův Mlýn,,aut.st. H452 92 km
    • Liberec-Jablonec n.Nisou-Jilemnice-Vrchlabí-Špindlerův Mlýn
    • BusLine LK s.r.o.; PAD Jablonec nad Nisou; 481 368 502
    • jede 22.,23.,29.,30.VI.
    • Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.info). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine a.s. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Dětské kočárky je doporučeno přepravovat v zavazadlovém prostoru (do vyčerpání jeho kapacity). Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
    • linka 940 [IDOL]