místní autobus

Bus 650601 27

X

  • 22:30 Pardubice,,aut.nádr. 3 P600 0 km
  • 22:34 Pardubice,,Masarykovo nám. P600 1 km
  • 22:38 Pardubice,Polabiny,Hradecká P600 2 km
  • 22:40 Staré Hradiště,,host. P685 4 km
  • 22:41 Staré Hradiště,Psinek D P685 5 km
  • 22:42 Staré Hradiště,Brozany P685 6 km
  • 22:43 Ráby,,křiž. D P684 7 km
  • 22:44 Ráby,,prodejna P684 7 km
  • 22:45 Ráby,,Perníková chaloupka D P684 8 km
  • 22:46 Ráby,,Kunětická hora P684 8 km
  • 22:47 Němčice,,chaloupky P684 9 km
  • 22:48 Němčice,,most P684 9 km
  • 22:50 Dříteč P695 11 km
  • 22:53 Bukovina n.L. P695 14 km
  • 22:54 Bukovina n.L.,,odb.Borek D P695 14 km
  • 22:58 Vysoká n.L.,,hostinec H101 17 km
  • 23:02 Hradec Králové,,Podzámčí H100 20 km
  • 23:03 Hradec Králové,,Třebeš odb. H100 21 km
  • 23:06 Hradec Králové,,Heyrovského H100 22 km
  • 23:07 Hradec Králové,,Zimní stadion H100 22 km
  • 23:10 Hradec Králové,,Šimkova H100 23 km
  • 23:15 Hradec Králové,,Terminál HD H100 26 km
    • Pardubice-Dříteč-Borek-Vysoká n.L.-Hradec Králové
    • CAR - TOUR spol. s r.o.; Opatovice nad Labem; 466 941 129
    • jede v 1-5
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o garantovaných čekacích dobách a návaznostech na území Pardubického kraje jsou zveřejněny na www.pardubickykraj.cz. Všechny spoje jsou zajišťovány nízkopodlažními vozidly.
    • Call centrum IDS IREDO: 491 580 333. Aktuální poloha spojů v mobilní aplikaci IDS IREDO a na iredo.online.