místní autobus

Bus 691451 105

6+H

  • 17:10 Dvůr Králové n.L.,,aut.st. MHD 8 H410 0 km
  • 17:12 Dvůr Králové n.L.,,Hradecká H410 1 km
  • 17:14 Dvůr Králové n.L.,Zboží H410 3 km
  • 17:17 Choustníkovo Hradiště H417 5 km
  • 17:20 Kuks,,odb. H315 8 km
  • 17:22 Heřmanice,Slotov H314 9 km
  • 17:23 Heřmanice,Brod H314 10 km
  • 17:24 Heřmanice,,pošta H314 11 km
  • 17:27 Hořenice H314 13 km
  • 17:30 Jaroměř,,pod náměstím H310 15 km
  • 17:32 Jaroměř,,Husova H310 16 km
  • 17:34 Jaroměř,,Na Špici H310 16 km
  • 17:35 Jaroměř,,Terminál HD H310 17 km
    • 451 Vrchlabí-Hostinné-Dvůr Králové n.L.-Jaroměř-Hradec Králové
    • AUDIS BUS s.r.o.; Trutnov; +420 775 881 765
    • jede 4.,5.,11.XII.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.
    • Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin/