dálkový autobus

Bus 900 (670900 11)

XRº

  • 14:45 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice 9101 0 km
  • 14:46 Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže D 9101 1 km
  • 14:49 Rokytnice n.Jiz.,,nám. D 9101 2 km
  • 14:53 Rokytnice n.Jiz.,,host. 3 9107 5 km
  • 14:54 Rokytnice n.Jiz.,,odb.Paseky D 9107 5 km
  • 14:56 Rokytnice n.Jiz.,Vilémov D 9107 7 km
  • 15:02 Harrachov,Nový Svět,Na mýtě 1 D 7013 12 km
  • 15:05 Harrachov,Nový Svět,u Motejlků D 7014 15 km
  • 15:07 Harrachov,,sklárna D 7014 15 km
  • 15:12 15:15 Harrachov,,aut.nádr. 2 7014 18 km
  • 15:17 Harrachov,,centrum D 7014 20 km
  • 15:20 Harrachov,,sklárna D 7014 20 km
  • 15:22 Harrachov,Nový Svět,u Motejlků D 7014 21 km
  • 15:25 Harrachov,Nový Svět,Na mýtě 2 D 7013 23 km
  • 15:27 Kořenov,,odb. D 7006 25 km
  • 15:30 Kořenov,Příchovice,Motorest 1 D 7006 28 km
  • 15:35 Desná,,odb. 2 D 7016 31 km
  • 15:37 Desná,,Sklář D 7016 32 km
  • 15:39 Desná,,centrum D 7016 33 km
  • 15:42 15:44 Tanvald,,Terminál u žel.st. 1 7001 35 km
  • 15:46 15:48 Tanvald,,centrum 4 7001 36 km
  • 15:50 Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška 1 D 7001 37 km
  • 15:51 Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO D 7010 37 km
  • 15:53 Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje D 7010 38 km
  • 15:55 Smržovka,,Zvonková D 7004 39 km
  • 15:56 Smržovka,,Střední Smržovka D 7004 40 km
  • 15:57 Smržovka,,Bílý mlýn D 7004 40 km
  • 15:59 Smržovka,,sáňkařská dráha D 7004 42 km
  • 16:00 Smržovka,,prům.zóna D 7004 42 km
  • 16:02 Nová Ves n.Nisou,,u Nisy D 1016 43 km
  • 16:04 Nová Ves n.Nisou,,ObÚ D 1016 44 km
  • 16:05 Nová Ves n.Nisou,,dol.ves D 1016 44 km
  • 16:07 Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves D 1001 45 km
  • 16:08 Jablonec n.Nisou,,host.U lípy D 1001 46 km
  • 16:09 Jablonec n.Nisou,,Novoveská D 1001 47 km
  • 16:11 Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř D 1001 47 km
  • 16:14 16:20 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. 11 1001 48 km
  • 16:28 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,hl.sil. D 1013 55 km
  • 16:35 Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. 2 1020 61 km
  • 17:30 Praha,,Černý Most - 143 km
    • Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Desná-Tanvald-Jablonec n.Nisou-Praha
    • BusLine LK s.r.o.; Rokytnice; 481 368 432
    • jede v X
    • Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz.
    • Dětské kočárky je doporučeno přepravovat v zavazadlovém prostoru (do vyčerpání jeho kapacity). Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
    • Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, nahlaste řidiči. Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
    • spoj 53 je obsluhován nízkokapacitním autobusem
    • linka 900 [IDOL]