÷

Bus 650601 5

X

  • 6:35 Pardubice,,Hlavní nádraží 11 P600 0 km
  • 6:39 Pardubice,,Masarykovo nám. P600 1 km
  • 6:43 Pardubice,,Terminál Univerzita 3 P600 2 km
  • 6:45 Staré Hradiště,,host. P685 4 km
  • 6:46 Staré Hradiště,Psinek D P685 5 km
  • 6:48 Staré Hradiště,Brozany P685 6 km
  • 6:49 Ráby,,křiž. D P684 7 km
  • 6:52 Kunětice P684 9 km
  • 6:56 Ráby,,prodejna P684 11 km
  • 6:57 Ráby,,Perníková chaloupka D P684 12 km
  • 6:58 Ráby,,Kunětická hora P684 12 km
  • 6:59 Němčice,,chaloupky P684 13 km
  • 7:00 Němčice,,most P684 13 km
  • 7:02 Dříteč P695 15 km
  • 7:06 Bukovina n.L. P695 18 km
  • 7:07 Bukovina n.L.,,odb.Borek D P695 18 km
  • 7:11 Borek P696 20 km
  • 7:19 Vysoká n.L.,,hostinec H101 25 km
  • 7:23 Hradec Králové,,Podzámčí H100 28 km
  • 7:25 Hradec Králové,,Benešova H100 29 km
  • 7:31 Hradec Králové,,Zimní stadion A H100 32 km
  • 7:35 Hradec Králové,,Šimkova H100 33 km
  • 7:42 Hradec Králové,,Terminál HD H100 36 km
    • Pardubice-Dříteč-Borek-Vysoká n.L.-Hradec Králové
    • CAR - TOUR spol. s r.o.; Opatovice nad Labem; 466 941 129
    • jede do 30.VIII. v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o garantovaných čekacích dobách a návaznostech na území Pardubického kraje jsou zveřejněny na www.pardubickykraj.cz. Všechny spoje jsou zajišťovány nízkopodlažními vozidly.
    • Call centrum IDS IREDO: 491 580 333. Aktuální poloha spojů v mobilní aplikaci IDS IREDO a na iredo.online.