místní autobus

Bus 410 (692410 104)

6+H

  • 15:00 Malá Úpa,,Pomezní Boudy H444 0 km
  • 15:02 Malá Úpa,,Za větrem H444 2 km
  • 15:05 Malá Úpa,,Černá Voda H444 4 km
  • 15:08 Malá Úpa,,Spálený Mlýn H446 7 km
  • 15:20 Pec p.Sněžkou,Velká Úpa,nám. H447 14 km
  • 15:25 15:30 Pec p.Sněžkou,,aut.st. 3 H445 17 km
  • 15:34 Pec p.Sněžkou,Velká Úpa,nám. H447 20 km
  • 15:37 Horní Maršov,Temný Důl,odb.Malá Úpa H443 23 km
  • 15:41 Horní Maršov,,most H443 26 km
  • 15:45 Svoboda n.Úpou,,Maršov I H440 29 km
  • 15:52 Janské Lázně,,kolonáda H442 33 km
  • 15:57 15:58 Svoboda n.Úpou,,aut.st. 5 H440 36 km
  • 16:01 Mladé Buky,,žel.zast. H441 39 km
  • 16:10 16:15 Trutnov,,aut.st. 3 H400 47 km
  • 16:33 Kocbeře,,závod H415 60 km
  • 16:40 Dvůr Králové n.L.,,pošta H410 65 km
  • 16:49 Choustníkovo Hradiště H417 71 km
  • 16:52 Kuks,,odb. H315 74 km
  • 16:53 Heřmanice,Slotov H314 75 km
  • 16:54 Heřmanice,Brod H314 76 km
  • 16:55 Heřmanice,,pošta H314 77 km
  • 17:01 Jaroměř,,Na Špici H310 81 km
  • 17:07 Holohlavy H120 87 km
  • 17:25 Hradec Králové,,Terminál HD H100 101 km
    • Hradec Králové-Dvůr Králové n.L.-Trutnov-Pec p.Sněžkou-Malá Úpa
    • BusLine KHK s.r.o.; Hořice; 481 368 661
    • jede do 4.XII. v 6,+
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.
    • Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin
    • linka 410 [IREDO]