místní autobus

Bus 670530 3

X

  • 12:05 Semily,,aut.nádr. 2 5001 0 km
  • 12:07 Semily,Podmoklice,rozc. D 5001 1 km
  • 12:08 Semily,,Letná D 5001 2 km
  • 12:10 Záhoří,Proseč D 8001 4 km
  • 12:13 Železný Brod,Pelechov D 8001 7 km
  • 12:14 Železný Brod,,nová škola D 8001 8 km
  • 12:18 Železný Brod,,Terminál u žel.st. 4 8001 9 km
  • 12:23 Železný Brod,,sokolovna 3 8001 10 km
  • 12:27 Železný Brod,Splzov,host. D 8011 14 km
  • 12:29 Líšný D 8011 15 km
  • 12:31 Malá Skála,,na Labi 4 D 8009 16 km
  • 12:33 Malá Skála,Vranové,u mlýna 2 D 8009 17 km
  • 12:36 Malá Skála,Záborčí,rozc. 1 D 8009 20 km
  • 12:37 Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. D 3001 21 km
  • 12:39 Turnov,Dolánky,Vápeník D 3001 22 km
  • 12:42 Turnov,Hrubý Rohozec 2 D 3001 24 km
  • 12:44 Turnov,,Šroubárny D 3001 24 km
  • 12:50 Turnov,,Terminál u žel.st. MHD 9 3001 25 km
  • 12:51 Turnov,,U Benešů MHD m D 3001 26 km
  • 12:53 Ohrazenice,,u výkupny D 3001 27 km
  • 12:58 Příšovice,,hl.sil. 1 D 3026 32 km
  • 13:18 Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MHD l 3101 53 km
  • 13:20 Mladá Boleslav,,Boleslavská MHD l 3101 55 km
  • 13:22 Mladá Boleslav,,Nový hřbitov MHD l 3101 55 km
  • 13:25 Mladá Boleslav,,Václava Klementa MHD l 3101 56 km
  • 13:27 Mladá Boleslav,,Aut.st. MHD l 29 3101 57 km
  • 13:40 Mladá Boleslav,,hl.nádr. MHD l 3101 61 km
    • Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav
    • BusLine LK s.r.o.; Semily; 481 368 412, 481 368 611
    • jede v X
    • Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
    • Cestující jsou povinni řídit se pokyny řidiče nebo jiné pověřené osoby dopravce.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
    • spoj 31 je obsluhován nízkokapacitním autobusem