místní autobus

Bus 670530 2

X

  • 6:10 Mladá Boleslav,,hl.nádr. MHD 3101 0 km
  • 6:25 Mladá Boleslav,,aut.st. MHD m 29 3101 5 km
  • 6:35 Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MHD m 3101 8 km
  • 6:52 Svijany,,na nájezdu 1 D 3019 29 km
  • 6:55 Ohrazenice,,u výkupny 2 D 3001 35 km
  • 6:56 Turnov,,U Benešů MHD l 2 D 3001 35 km
  • 7:00 Turnov,,Terminál u žel.st. MHD 4 3001 36 km
  • 7:03 Turnov,,Šroubárny 1 D 3001 37 km
  • 7:05 Turnov,Hrubý Rohozec 1 D 3001 38 km
  • 7:07 Turnov,Dolánky,Vápeník 2 D 3001 39 km
  • 7:09 Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. 3 D 3001 40 km
  • 7:11 Malá Skála,Záborčí,rozc. 2 D 8009 42 km
  • 7:14 Malá Skála,Vranové,u mlýna 1 D 8009 44 km
  • 7:16 Malá Skála,,na Labi 3 D 8009 45 km
  • 7:18 Líšný 1 D 8011 47 km
  • 7:20 Železný Brod,Splzov,host. 2 D 8011 48 km
  • 7:25 7:28 Železný Brod,,sokolovna 1 §1 8001 51 km
  • 7:32 Železný Brod,,Terminál u žel.st. 2 8001 52 km
  • 7:35 Železný Brod,,nová škola 2 D §1 8001 54 km
  • 7:36 Železný Brod,Pelechov 1 D 8001 54 km
  • 7:40 Záhoří,Proseč 2 D 8001 57 km
  • 7:43 Semily,,Letná 1 D 5001 59 km
  • 7:44 Semily,Podmoklice,rozc. 2 D 5001 60 km
  • 7:47 Semily,,Luční 1 D 5001 61 km
  • 7:49 Semily,,aut.nádr. l V 5001 61 km
  • 7:51 Semily,,Tyršova l 2 5001 62 km
    • Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav
    • BusLine LK s.r.o.; Semily; 481 368 412
    • jede v X
    • Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
    • Cestující jsou povinni řídit se pokyny řidiče nebo jiné pověřené osoby dopravce. Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
    • spoj 31 je obsluhován nízkokapacitním autobusem