dálkový autobus

Bus 610001 4

+R

  • 14:10 České Budějovice,,aut.nádr. M WC MHD 9 - 0 km
  • 14:27 Lišov,,nám. - 12 km
  • 14:38 Třeboň,,aut.nádr. 5 - 25 km
  • 14:52 Stráž n.Než.,,nám. D - 40 km
  • 15:09 Jindřichův Hradec,,aut.nádr. MHD - 58 km
  • 15:22 Nová Včelnice,,nám. - 72 km
  • 15:31 Kamenice n.Lipou,,aut.nádr. 6 - 80 km
  • 15:41 Božejov - 91 km
  • 15:54 16:40 Pelhřimov,,Říčanského IV - 103 km
  • 16:43 Pelhřimov,,Pražská MHD - 105 km
  • 16:59 17:00 Humpolec,,aut.nádr. 10 - 122 km
  • 17:14 Věž D - 132 km
  • 17:29 Havlíčkův Brod,,Dopravní terminál MHD 17 - 143 km
  • 17:32 Havlíčkův Brod,,VÚB MHD - 145 km
  • 17:54 Chotěboř,,nám.TGM 4 - 160 km
  • 18:07 Ždírec n.Doubr.,,cukrárna DIPP P795 172 km
  • 18:19 Trhová Kamenice,,nám. P755 183 km
  • 18:29 Nasavrky,,nám. P730 190 km
  • 18:39 Slatiňany,,střed P740 200 km
  • 18:43 Chrudim,,Borzna MHD P700 205 km
  • 18:58 19:00 Pardubice,,aut.nádr. MHD 2 P600 217 km
  • 19:25 Hradec Králové,,Terminál HD MHD H100 240 km
    • Hradec Králové-Pelhřimov-České Budějovice
    • CAR - TOUR spol. s r.o.; Opatovice nad Labem; 466 941 129
    • jede v +
    • Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem CAR-TOUR,spol. s r.o., Tento tarif je v úseku Hradec Králové-Ždírec n.Doubr. shodný s tarifem IREDO - informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Na lince je možno přepravovat jízdní kola pouze po předchozí rezervaci na tel.č. 466 941 129.
    • ve všech předprodejních kancelářích AMS, nebo na www.amsbus.cz.