÷

Bus 508 (631508 22)

XH

  • 17:35 Vysoké Veselí,,nám. H570 0 km
  • 17:37 Vysoké Veselí,,Dřevařské závody H570 1 km
  • 17:41 Volanice H576 3 km
  • 17:46 Žeretice,,náves H578 6 km
  • 17:49 Vrbice H573 8 km
  • 17:53 Butoves H572 10 km
  • 17:56 Tuř H502 12 km
  • 17:58 Kacákova Lhota H502 13 km
  • 18:01 Jičín,Robousy,socha sv.Vojtěcha H500 14 km
  • 18:03 Jičín,Robousy,ulice H500 15 km
  • 18:05 Jičín,Robousy,U Dvorecké louže H500 17 km
  • 18:06 Jičín,Robousy,hostinec H500 17 km
  • 18:08 Jičín,,Continental H500 18 km
  • 18:09 Jičín,,Hradecká H500 19 km
  • 18:10 Jičín,,Husova H500 20 km
  • 18:13 Jičín,,aut.st. H500 20 km
    • Jičín-Kacákova Lhota-Vysoké Veselí-Volanice-Kozojedy
    • BusLine KHK s.r.o.; Jičín; 481 368 651
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu, dopravních opatřeních z důvodu výluk a uzavírek, aktuální poloze a zpoždění spojů naleznete na www.dopravakhk.cz. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/skupiny/. Informační linka pro cestující: 491 580 333 (Call centrum IREDO), https://iredo.online.
    • linka 508 [IREDO]