÷

Bus 508 (631508 2)

XH

  • 4:47 Vysoké Veselí,,nám. H570 0 km
  • 4:53 Žeretice,,náves H578 4 km
  • 4:56 Vrbice H573 6 km
  • 5:00 Butoves H572 8 km
  • 5:03 Tuř H502 10 km
  • 5:05 Kacákova Lhota H502 11 km
  • 5:08 Jičín,Robousy,socha sv.Vojtěcha H500 12 km
  • 5:10 Jičín,Robousy,ulice H500 13 km
  • 5:12 Jičín,Robousy,U Dvorecké louže H500 15 km
  • 5:13 Jičín,Robousy,hostinec H500 15 km
  • 5:15 Jičín,,Continental H500 16 km
  • 5:16 Jičín,,Hradecká H500 17 km
  • 5:17 Jičín,,Husova H500 18 km
  • 5:20 Jičín,,aut.st. H500 18 km
    • Jičín-Kacákova Lhota-Vysoké Veselí-Volanice-Kozojedy
    • BusLine KHK s.r.o.; Jičín; 481 368 651
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu, dopravních opatřeních z důvodu výluk a uzavírek, aktuální poloze a zpoždění spojů naleznete na www.dopravakhk.cz. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/skupiny/. Informační linka pro cestující: 491 580 333 (Call centrum IREDO), https://iredo.online.
    • linka 508 [IREDO]