místní autobus

Bus 641305 132

6+

  • 11:55 Praha,,ÚAN Florenc 13 - 0 km
  • 13:00 Chlumec n.Cidl.,,nám. 170 85 km
  • 13:30 13:40 Hradec Králové,,Terminál HD MHD F1 100 113 km
  • 13:45 Hradec Králové,,Šimkova 100 116 km
  • 13:49 Hradec Králové,,Pospíšilova 100 117 km
  • 13:52 Hradec Králové,,Stoletá MHD 100 118 km
  • 14:00 Černilov,,kino 116 126 km
  • 14:04 Libřice,,kostel 117 130 km
  • 14:08 Králova Lhota,,prodejna 271 133 km
  • 14:12 Rohenice,,ObÚ 272 136 km
  • 14:17 Bohuslavice,,Na Ostrém 276 140 km
  • 14:20 Černčice 277 143 km
  • 14:24 Nové Město n.Met.,Krčín,most 330 146 km
  • 14:26 14:29 Nové Město n.Met.,,Na Rychtě 1 330 148 km
  • 14:31 Nové Město n.Met.,,Malecí nemocnice 330 149 km
  • 14:33 Nové Město n.Met.,Vrchoviny,rozc. 331 150 km
  • 14:41 Náchod,Staré Město,rozc. 300 155 km
  • 14:43 Náchod,,Okresní soud 300 156 km
  • 14:45 14:55 Náchod,,aut.st. MHD 4 300 157 km
  • 14:57 Náchod,Běloves,Ida 300 158 km
  • 14:59 Náchod,Běloves,celní deklarant 300 159 km
  • 15:00 Náchod,Babí,továrna 300 160 km
  • 15:02 Náchod,Malé Poříčí 300 161 km
  • 15:04 Velké Poříčí,,Železňák 357 162 km
  • 15:06 Velké Poříčí,,Krausova 357 163 km
  • 15:08 Velké Poříčí,,hornické domy 357 163 km
  • 15:09 Hronov,,Staropadolská hospoda 350 164 km
  • 15:13 Hronov,,aut.st. 2 350 165 km
  • 15:15 Hronov,Žabokrky,žel.zast. 350 165 km
  • 15:17 Hronov,Žabokrky,slévárna 350 166 km
  • 15:18 Velké Petrovice,,Kozinek 358 167 km
  • 15:20 Bezděkov n.Met.,,Mýto 358 168 km
  • 15:21 Bezděkov n.Met.,,žel.st.Police n.Met. 358 169 km
  • 15:23 Velké Petrovice,,hlavní silnice 358 170 km
  • 15:25 Police n.Met.,,Nádražní 360 171 km
  • 15:30 Police n.Met.,,aut.st. 2 360 173 km
  • 15:31 Police n.Met.,,Ostašská 360 174 km
  • 15:33 Bukovice 360 175 km
  • 15:35 Police n.Met.,Pěkov,Ostaš 367 176 km
  • 15:37 Police n.Met.,Pěkov,střed 367 177 km
  • 15:39 Police n.Met.,Pěkov,Hony 367 178 km
  • 15:42 Jetřichov,,rozc. 370 181 km
  • 15:44 Hejtmánkovice,,odb.Šlegrův ryb. 370 183 km
  • 15:47 Broumov,,MěÚ 370 186 km
  • 15:48 Broumov,,hotel Veba 370 187 km
  • 15:50 Broumov,,žel.st. 0 370 188 km
    • 305 Broumov-Náchod-Nové Město n.Met.-Hradec Králové-Praha
    • P-transport s.r.o.; Broumov; 491 521 372
    • jede 4.,5.,11.XII.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.
    • Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin/