dálkový autobus

Bus 672001 31

6+Rºp

  • 10:30 Bedřichov,,stadion m 0 km
  • 10:32 Bedřichov,,u obecního úřadu MHD m 1 km
  • 10:34 Bedřichov,,úpravna vody MHD m 3 km
  • 10:36 Janov n.Nisou,,pošta MHD § 5 km
  • 10:38 Janov n.Nisou,,hotel Praha MHD § 6 km
  • 10:42 Jablonec n.Nisou,,sídl.Janovská MHD § 9 km
  • 10:50 11:00 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. MHD 11 § 13 km
  • 11:24 Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. 1 § 37 km
  • 11:38 Turnov,,Terminál u žel.st. MHD 3 § 49 km
  • 11:58 Kosmonosy,,Průmyslová MHD D 79 km
  • 12:08 Mladá Boleslav,,aut.st. MHD 13 83 km
  • 12:46 Praha,,Černý Most 7 131 km
    • Harrachov - Bedřichov - Jablonec nad Nisou - Praha
    • Enjoy Europe, s. r. o.; Praha 8 - Libeň; +420 775 944 232
    • jede 4.,5.,11.XII.
    • FlixBus line no. CCZ076.
    • PŘEPRAVA PSŮ POVOLENA. Více informací ve smluvních přepravních podmínkách (SPP). SPP jsou zveřejněny na www.enjoyeurope.cz.
    • Bezplatná přeprava zavazadel: 1x příruční zavazadlo - max. 42x30x18 cm (max. 7 kg) a 1x cestovní zavazadlo - max. 80x50x30 cm (max. 20 kg).
    • Přeprava dalšího příručního zavazadla - max. 42x30x18 (max. 7 kg) je zpoplatněna částkou 50 Kč/ks. Přeprava dalšího cestovního zavazadla - max. 80x50x30 cm (max. 20 kg) je zpoplatněna částkou 100 Kč/ks.
    • Dětské kočárky je možné přepravovat bezplatně v zavazadlovém prostoru (ve složeném stavu). Velmi rozměrné předměty se přepravují po předchozí dohodě s dispečinkem (+420 775 944 232).
    • On-line nákup jízdenek (vč. místenky) na eshop.enjoyeurope.cz nebo na www.flixbus.cz. Jízdenky (vč. místenky) můžete také zakoupit v předprodejních pokladnách AMSBus Česká republika. Samozřejmostí je i nákup u řidiče v autobusu.
    • Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem Enjoy Europe, s. r. o. Tarif vč. smluvních přepravních podmínek (SPP) je zveřejněný ve vozidlech na lince.