÷

Bus 650600 7

X

  • 6:05 Pardubice,,Hlavní nádraží 11 P600 0 km
  • 6:10 Pardubice,,Masarykovo nám. P600 2 km
  • 6:14 Pardubice,,Terminál Univerzita 3 P600 3 km
  • 6:16 Staré Hradiště,,host. P685 5 km
  • 6:19 Staré Hradiště,Hradiště na Písku P685 7 km
  • 6:23 Hrobice P694 10 km
  • 6:25 Opatovice n.L.,,elektrárna P694 12 km
  • 6:26 Čeperka,,odb. P698 13 km
  • 6:30 Opatovice n.L.,,ObÚ P690 15 km
  • 6:37 Hradec Králové,,Labská l H100 22 km
  • 6:39 Hradec Králové,,Lipky H100 23 km
  • 6:45 Hradec Králové,,Terminál HD H100 24 km
    • Pardubice-Hrobice-Hradec Králové
    • CAR - TOUR spol. s r.o.; Opatovice nad Labem; 466 941 129
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem, které jsou shodné s tarifem a přepravními podmínkami IREDO. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o garantovaných čekacích dobách a návaznostech na území Pardubického kraje jsou zveřejněny na www.pardubickykraj.cz. Všechny spoje jsou zajišťovány nízkopodlažními vozidly.
    • Call centrum IDS IREDO: 491 580 333. Aktuální poloha spojů v mobilní aplikaci IDS IREDO a na iredo.online.