÷

Bus 900 (670900 1)

XRº

  • 4:41 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice 9101 0 km
  • 4:42 Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže D 9101 1 km
  • 4:45 Rokytnice n.Jiz.,,nám. D 9101 2 km
  • 4:53 Rokytnice n.Jiz.,,host. 3 9107 5 km
  • 4:54 Rokytnice n.Jiz.,,odb.Paseky D 9107 5 km
  • 4:56 Rokytnice n.Jiz.,Vilémov D 9107 7 km
  • 5:02 Harrachov,Nový Svět,Na mýtě 1 D 7013 12 km
  • 5:05 Harrachov,Nový Svět,u Motejlků D 7014 15 km
  • 5:07 Harrachov,,sklárna D 7014 15 km
  • 5:12 5:15 Harrachov,,aut.nádr. 2 7014 18 km
  • 5:17 Harrachov,,centrum D 7014 20 km
  • 5:20 Harrachov,,sklárna D 7014 20 km
  • 5:22 Harrachov,Nový Svět,u Motejlků D 7014 21 km
  • 5:25 Harrachov,Nový Svět,Na mýtě 2 D 7013 23 km
  • 5:27 Kořenov,,odb. D 7006 25 km
  • 5:30 Kořenov,Příchovice,Motorest 1 D 7006 28 km
  • 5:35 Desná,,odb. 2 D 7016 31 km
  • 5:37 Desná,,Sklář D 7016 32 km
  • 5:39 Desná,,centrum D 7016 33 km
  • 5:42 5:44 Tanvald,,Terminál u žel.st. 1 7001 35 km
  • 5:46 5:47 Tanvald,,centrum 4 7001 36 km
  • 5:50 Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje D 7010 38 km
  • 5:52 Smržovka,,Střední Smržovka D 7004 40 km
  • 5:55 Smržovka,,nám.TGM 7004 42 km
  • 5:59 Lučany n.Nisou,,Blaník D 1018 43 km
  • 6:02 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky 4 D 1001 46 km
  • 6:03 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP D 1001 47 km
  • 6:05 Jablonec n.Nisou,,U Přehrady D 1001 48 km
  • 6:08 Jablonec n.Nisou,,Horní nám. D 1001 48 km
  • 6:12 6:20 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. 11 1001 49 km
  • 6:28 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,hl.sil. D 1013 56 km
  • 6:35 Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. 2 1020 62 km
  • 7:30 Praha,,Černý Most - 144 km
    • Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Desná-Tanvald-Jablonec n.Nisou-Praha
    • BusLine LK s.r.o.; Jilemnice; 481 368 442
    • jede do 29.XI. v X
    • Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz.
    • Dětské kočárky je doporučeno přepravovat v zavazadlovém prostoru (do vyčerpání jeho kapacity). Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
    • Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, nahlaste řidiči. Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
    • Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
    • spoj 53 je obsluhován nízkokapacitním autobusem
    • Ze zastávek Rokytnice n.Jiz. až Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. do zastávky Praha,Černý Most
    • linka 900 [IDOL]