÷

Bus 155 (611155 1)

XH

  • 4:19 Sběř H571 0 km
  • 4:21 Sběř,,ObÚ H571 1 km
  • 4:23 Vysoké Veselí,,Dřevařské závody H570 2 km
  • 4:25 Vysoké Veselí,,nám. H570 3 km
  • 4:29 Smidary,Chotělice,odb.Vysoké Veselí H570 6 km
  • 4:32 Staré Smrkovice H583 9 km
  • 4:34 Nevratice H583 10 km
  • 4:37 Chomutice H585 12 km
  • 4:39 Chomutice,,Obora H585 13 km
  • 4:43 Ostroměř,Nové Smrkovice H580 16 km
  • 4:44 Ostroměř,Domoslavice H580 17 km
  • 4:48 4:54 Ostroměř,,žel.st. H580 19 km
  • 4:55 Ostroměř,,Nádražní H580 20 km
  • 4:58 Holovousy,,prodejna H581 22 km
  • 5:00 Holovousy,Chodovice H581 23 km
  • 5:03 Hořice,Chlum H510 25 km
  • 5:05 Hořice,,Hrachovec H510 26 km
  • 5:08 Hořice,,aut.st. H510 27 km
    • Nový Bydžov-Smidary-Vysoké Veselí-Chomutice-Ostroměř-Hořice
    • BusLine KHK s.r.o.; Hradec Králové; 602 129 611
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu, dopravních opatřeních z důvodu výluk a uzavírek, aktuální poloze a zpoždění spojů naleznete na www.dopravakhk.cz. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/skupiny/. Informační linka pro cestující: 491 580 333 (Call centrum IREDO), https://iredo.online.
    • linka 155 [IREDO]