÷

Bus 641 (210641 1014)

X

  • 7:18 Zdice,,nám. 5 0 km
  • 7:19 Zdice,,škola 5 0 km
  • 7:22 Zdice,Černín 5 2 km
  • 7:27 Králův Dvůr,Levín D 4 6 km
  • 7:29 Králův Dvůr,Levín,Levínský vršek D 4 7 km
  • 7:30 Králův Dvůr,Počaply,Plzeňská 4 8 km
  • 7:32 Králův Dvůr,,U Tří zvonků 4 9 km
  • 7:34 Králův Dvůr,,Na knížecí 4 9 km
  • 7:35 Králův Dvůr,,u zámku 4 10 km
  • 7:36 Beroun,,Lidl D 4 11 km
  • 7:38 Beroun,,sídliště 4 11 km
  • 7:39 Beroun,,Delvita D 4 12 km
  • 7:41 Beroun,,Hlinky D 4 13 km
  • 7:43 Beroun,,Plzeňská brána 4 14 km
  • 7:44 Beroun,,Plzeňka 4 14 km
  • 7:47 Beroun,,pod dálnicí D 4 15 km
  • 7:48 Beroun,,autobusové nádraží 4 16 km
    • Beroun - Zdice - Hořovice
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Hořovice; 725 100 725
    • jede do 18.VII. v X
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: V2418 So+Ne: V2419
    • linka 641 [PID]