místní autobus

Bus 200438 2004

6H

  • 8:50 Štěchovice 3,4 0 km
  • 8:51 Hradištko,Brunšov D 3 1 km
  • 8:53 Hradištko,Rajchardov D 3 1 km
  • 8:54 Hradištko,,u rybníčku 3 2 km
  • 8:57 Krňany,,Závist 4 5 km
  • 8:58 Krňany,,u křížku D 4 5 km
  • 9:00 Krňany,,rozc.Třebsín D 4 6 km
  • 9:03 Krňany,,bytovky D 4 8 km
  • 9:04 Krňany,,obec 4 8 km
  • 9:05 Krňany,,Slapnice D 4 9 km
  • 9:08 Krňany,Teletín 4 10 km
  • 9:11 Vysoký Újezd 5 12 km
  • 9:13 Netvořice,Lhota,rozc. D 5 14 km
  • 9:17 9:18 Netvořice,,pošta 5 16 km
  • 9:20 Netvořice,,rozc.Břežany 5 16 km
  • 9:21 Netvořice,,Vojtěchov D 5 17 km
  • 9:23 Chleby,,rozc. D 5 18 km
  • 9:24 Netvořice,Dunávice 5 19 km
  • 9:28 Chrášťany,Soběšovice D 5 21 km
  • 9:30 Chrášťany,Benice D 5 22 km
  • 9:35 Chrášťany 5 25 km
  • 9:39 Václavice,,statek 5 27 km
  • 9:41 Václavice,,rest. 5 28 km
  • 9:43 Václavice,Vatěkov,rozc. D 5 29 km
  • 9:45 Benešov,Konopiště MHD D 5 31 km
  • 9:48 Benešov,,Konopišťská MHD 5 32 km
  • 9:49 Benešov,,Terminál MHDx 5 33 km
    • Benešov - Netvořice - Štěchovice
    • ČSAD Benešov s.r.o.; Benešov; 317 722 577
    • jede 11.XII.
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Grafikony: PD: T1844 So: T1843 Ne: T1843