místní autobus

Bus 200438 2002

6

  • 5:20 Štěchovice 3,4 0 km
  • 5:21 Hradištko,Brunšov D 3 1 km
  • 5:22 Hradištko,Rajchardov D 3 1 km
  • 5:23 Hradištko,,u rybníčku 3 2 km
  • 5:25 Krňany,,Závist 4 5 km
  • 5:26 Krňany,,u křížku D 4 5 km
  • 5:28 Krňany,,rozc.Třebsín D 4 6 km
  • 5:31 Krňany,,bytovky D 4 8 km
  • 5:32 Krňany,,obec 4 8 km
  • 5:33 Krňany,,Slapnice D 4 9 km
  • 5:36 Krňany,Teletín 4 10 km
  • 5:38 Vysoký Újezd 5 12 km
  • 5:40 Netvořice,Lhota,rozc. D 5 14 km
  • 5:44 5:45 Netvořice,,pošta 5 16 km
  • 5:47 Netvořice,,rozc.Břežany 5 16 km
  • 5:48 Netvořice,,Vojtěchov D 5 17 km
  • 5:50 Chleby,,rozc. D 5 18 km
  • 5:51 Netvořice,Dunávice 5 19 km
  • 5:55 Chrášťany,Soběšovice D 5 21 km
  • 5:57 Chrášťany,Benice D 5 22 km
  • 6:01 Chrášťany 5 25 km
  • 6:05 Václavice,,statek 5 27 km
  • 6:07 Václavice,,rest. 5 28 km
  • 6:09 Václavice,Vatěkov,rozc. D 5 29 km
  • 6:11 Benešov,Konopiště MHD D 5 31 km
  • 6:14 Benešov,,Konopišťská MHD 5 32 km
  • 6:15 Benešov,,Terminál MHDx 5 33 km
    • Benešov - Netvořice - Štěchovice
    • ČSAD Benešov s.r.o.; Benešov; 317 722 577
    • jede 4.,11.XII.
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Grafikony: PD: T1844 So: T1843 Ne: T1843