místní autobus

Bus 438 (200438 1010)

X

  • 7:18 Štěchovice 3,4 0 km
  • 7:19 Hradištko,Brunšov D 3 1 km
  • 7:21 Hradištko,Rajchardov D 3 1 km
  • 7:22 Hradištko,,u rybníčku 3 2 km
  • 7:25 Krňany,,Závist 4 5 km
  • 7:26 Krňany,,u křížku D 4 5 km
  • 7:28 Krňany,,rozc.Třebsín D 4 6 km
  • 7:31 Krňany,,bytovky D 4 8 km
  • 7:32 Krňany,,obec 4 8 km
  • 7:33 Krňany,,Slapnice D 4 9 km
  • 7:36 Krňany,Teletín 4 10 km
  • 7:39 Vysoký Újezd 5 12 km
  • 7:41 Netvořice,Lhota,rozc. D 5 14 km
  • 7:45 Netvořice,,pošta 5 16 km
    • Benešov - Netvořice - Štěchovice
    • ČSAD Benešov s.r.o.; Benešov; 317 722 577
    • jede v X
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Grafikony: PD: T1844 So+Ne: T1843
    • linka 438 [PID]