místní autobus

Bus 438 (200438 1006)

X

  • 6:35 Štěchovice 3,4 0 km
  • 6:36 Hradištko,Brunšov D 3 1 km
  • 6:38 Hradištko,Rajchardov D 3 1 km
  • 6:39 Hradištko,,u rybníčku 3 2 km
  • 6:42 Krňany,,Závist 4 5 km
  • 6:43 Krňany,,u křížku D 4 5 km
  • 6:45 Krňany,,rozc.Třebsín D 4 6 km
  • 6:48 Krňany,,bytovky D 4 8 km
  • 6:49 Krňany,,obec 4 8 km
  • 6:50 Krňany,,Slapnice D 4 9 km
  • 6:53 Krňany,Teletín 4 10 km
  • 6:56 Vysoký Újezd 5 12 km
  • 6:58 Netvořice,Lhota,rozc. D 5 14 km
  • 7:02 Netvořice,,pošta 5 16 km
    • Benešov - Netvořice - Štěchovice
    • ČSAD Benešov s.r.o.; Benešov; 317 722 577
    • jede v X
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Grafikony: PD: T1844 So+Ne: T1843
    • linka 438 [PID]