místní autobus

Bus 618 (220618 1017)

X

  • 10:47 Kladno,,autobusové nádraží 3 0 km
  • 10:50 Kladno,,nám.Svobody M WC 3 1 km
  • 10:51 Kladno,,u nemocnice 3 2 km
  • 10:52 Kladno,,žel.zast.město x 3 2 km
  • 10:54 Kladno,,u kostela 3 3 km
  • 10:56 Kladno,,Rakovnická D 3 4 km
  • 10:58 Doksy,,rozcestí D 4 6 km
  • 11:00 Kamenné Žehrovice,,Vaňkovka D 4 7 km
  • 11:02 Tuchlovice,Srby 4 8 km
  • 11:06 Tuchlovice 5 10 km
  • 11:09 Stochov,,Slovanka 5 12 km
  • 11:11 Stochov,,u křížku D 5 13 km
  • 11:12 Stochov,,U Dubu 5 14 km
  • 11:14 Stochov,,nám. 5 14 km
    • Kladno - Kačice
    • ČSAD MHD Kladno a.s.; Kladno-Kročehlavy; 312 825 163
    • jede v 1-5
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: V2172 So+Ne: V2171
    • linka 618 [PID]