místní autobus

Bus 260600 8

+

  • 19:25 Praha,,Černý Most 5 0 km
  • 19:57 Mladá Boleslav,,Jičínská MHD 48 km
  • 20:00 Mladá Boleslav,,nám.Republiky MHD 49 km
  • 20:01 Mladá Boleslav,,U Sportu MHD 49 km
  • 20:05 Mladá Boleslav,,aut.st. MHD 9 50 km
  • 20:13 Hrdlořezy,,Přední důl MHD 55 km
  • 20:15 Hrdlořezy MHD 56 km
  • 20:18 Čistá,,křižovatka 58 km
  • 20:20 Čistá,,Stránka 59 km
  • 20:22 Čistá,,hřiště 60 km
  • 20:26 Bělá p.Bezd.,,u Červené vily 62 km
  • 20:28 Bělá p.Bezd.,,Na Výsluní 63 km
  • 20:30 Bělá p.Bezd.,,u továrny 64 km
  • 20:32 Bělá p.Bezd.,,U koníčka 65 km
  • 20:33 Bělá p.Bezd.,,nám. 1 65 km
  • 20:35 Bělá p.Bezd.,,u kapličky 66 km
  • 20:37 Bělá p.Bezd.,,Atmos 67 km
    • Bělá pod Bezdězem-Mladá Boleslav-Praha
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Mladá Boleslav; 725 100 725
    • jede 19.IX.
    • Na lince platí tarifní a přepravní podmínky vyhlášené dopravcem. K dispozici jsou u řidiče autobusu nebo na webových stránkách dopravce www.arriva.cz!