místní autobus

Bus 220580 4004

6+

  • 10:38 Rakovník,,aut.st. 7 0 km
  • 10:39 Rakovník,,Na Sekyře 7 1 km
  • 10:40 Rakovník,,Čs.legií 7 1 km
  • 10:41 Rakovník,,V Jamce 7 1 km
  • 10:43 Rakovník,,Lišanská D 7 2 km
  • 10:45 Rakovník,,rozc.Cikánka D 7 3 km
  • 10:48 Lišany,,rozvodna D 7 5 km
  • 10:49 Lišany,,u ovčína D 7 6 km
  • 10:51 Lišany,,u rybníka 7 7 km
  • 10:55 Krupá,,Šustna D 7 9 km
  • 10:58 Krušovice 6 12 km
  • 11:01 Řevničov 6 15 km
  • 11:03 Řevničov,,k Buckému rybníku D 6 16 km
  • 11:04 Řevničov,,rozc.k žel.st. D 6 18 km
  • 11:05 Třtice,,Bucký rybník D 6 18 km
  • 11:08 Třtice,,u školy 6 20 km
  • 11:09 Třtice 6 20 km
  • 11:14 Mšec 6 24 km
  • 11:16 Drnek,,hl.sil. D 5 26 km
  • 11:19 Malíkovice,,Hlína D 5 28 km
  • 11:21 Malíkovice,Hvězda,horní D 5 30 km
  • 11:22 Malíkovice,Hvězda 5 30 km
  • 11:26 Jedomělice,,u hřiště D 5 32 km
  • 11:27 Jedomělice 5 33 km
  • 11:30 Libovice,,Kejkol D 5 35 km
  • 11:32 Libovice 5 36 km
  • 11:33 Tuřany,,u školy 5 37 km
  • 11:34 Tuřany 5 37 km
  • 11:35 Tuřany,Byseň,rozc. D 5 38 km
  • 11:38 Slaný,,U Sloupu D 4 40 km
  • 11:40 Slaný,,sokolovna MHD 4 41 km
  • 11:41 Slaný,,Šultysova 4 41 km
  • 11:43 Slaný,,aut.nádr. MHD 4 42 km
    • Slaný - Mšec - Řevničov - Rakovník
    • ČSAD Slaný s.r.o.; Slaný; 416 700 194, 312 522 210
    • jede 4.,5.,11.XII.
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T1952 So+Ne: T1952