místní autobus

Bus 210020 56

6+

  • 11:10 Praha,,Zličín 7 102 0 km
  • 11:25 Loděnice 109 13 km
  • 11:26 Loděnice,Jánská,II D 109 13 km
  • 11:28 Vráž,,U Jelena 109 15 km
  • 11:30 Vráž,,rozc.k žel.st. x 109 16 km
  • 11:35 Beroun,,U Slavaše 18 20 km
  • 11:37 Beroun,,U černého koně MHD A 18 21 km
  • 11:38 Beroun,,Hlinky MHD 18 21 km
  • 11:39 Beroun,,U Zelených MHD 18 22 km
  • 11:40 Beroun,,Jungmannova MHD 18 23 km
  • 11:41 Beroun,,Velké sídliště MHD A 18 23 km
  • 11:42 Beroun,,třída Míru MHD A 18 24 km
  • 11:44 Králův Dvůr,,u zámku MHD 18 26 km
  • 11:45 Králův Dvůr,,Na knížecí MHD 18 26 km
  • 11:46 Králův Dvůr,,U Tří zvonků MHD 18 27 km
  • 11:48 Králův Dvůr,Počaply MHD 18 28 km
    • C20 Zdice-Beroun-Praha,Motol
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Králův Dvůr; 725 100 725
    • jede 5.,6.,12.XII.
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem. Mezi zastávkami označenými číslem zóny jsou tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem shodné s tarifem a s přepravními podmínkami Středočeské integrované dopravy. Informace jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.