místní autobus

Bus 210531 1024

X

  • 12:31 Příbram,Zdaboř,Žežická MHD 7 0 km
  • 12:32 Příbram,Zdaboř,nemocnice MHD 7 0 km
  • 12:34 Příbram,,sídl.Seifertova MHD 7 1 km
  • 12:35 Příbram,,Školní III.poliklinika MHD 7 1 km
  • 12:38 Příbram,,sídl.II.poliklinika MHD 7 2 km
  • 12:40 Příbram,,Na Cihelně MHD 7 2 km
  • 12:41 Příbram,,Hořejší Obora MHD 7 3 km
  • 12:43 Příbram,,aut.nádr. MHDx 7 3 km
  • 12:47 Příbram,,Jiráskovy sady MHD 7 5 km
  • 12:48 Příbram,,Fibichova MHD 7 5 km
  • 12:51 Příbram,,Jinecká MHD D 7 6 km
  • 12:53 Trhové Dušníky,,rozc.0.5 D 7 7 km
  • 12:57 Hluboš,Kardavec D 6 10 km
  • 12:59 Hluboš,,Loudilka D 6 10 km
  • 13:01 Hluboš 6 12 km
  • 13:04 Bratkovice,Domin.Paseky,rozc.1.0 D 6 14 km
  • 13:07 Čenkov D 6 16 km
  • 13:09 Čenkov,,záv. 6 16 km
  • 13:11 Čenkov,,u kříže D 6 17 km
  • 13:13 Jince,,žel.st. D 6 19 km
  • 13:15 Jince,,sokolovna D 6 19 km
  • 13:17 Jince,,nám. 6 20 km
  • 13:19 Jince,,mlýn D 6 21 km
  • 13:21 Jince,Rejkovice,žel.st. D 6 22 km
  • 13:24 Felbabka D 6 24 km
  • 13:27 Křešín 6 27 km
  • 13:30 Felbabka,,rozc. D 6 28 km
  • 13:33 Rpety,,Draha D 6 30 km
  • 13:34 Rpety 6 30 km
  • 13:35 Rpety,,ZD D 6 31 km
  • 13:38 Hořovice,,nemocnice rozc. D 6 33 km
  • 13:40 Hořovice,,u hřbitova D 6 34 km
  • 13:41 Hořovice,,Komenského D 6 34 km
  • 13:42 Hořovice,,nám.B.Němcové 6 35 km
  • 13:43 Hořovice,,Palackého nám. 6 35 km
  • 13:45 Hořovice,,Valdek 6 36 km
  • 13:47 Hořovice,,žel.st. MHD 6 37 km
    • Hořovice - Příbram
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Hořovice; 725 100 725
    • jede v X
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Pro vnitroměstské jízdy pouze po území města Hořoviceplatí bezplatná přeprava cestujících.
    • Grafikony: PD: T2413 So+Ne: T2414