÷

Bus 345 (802345 5)

X

  • 6:45 Uherský Brod,,dopravní terminál 11 490 0 km
  • 6:47 Uherský Brod,,zimní stadion 2 490 1 km
  • 6:50 Uherský Brod,,Slovácké strojírny 1 490 3 km
  • 6:52 Nivnice,,Linea 2 491 5 km
  • 6:54 Nivnice,,ZD 2 491 6 km
  • 6:55 Nivnice,,u váhy 2 491 6 km
  • 6:59 Dolní Němčí,,rozc.1.0 2 491,492,501 10 km
  • 7:03 Slavkov,,křiž. 4 492 12 km
  • 7:04 Slavkov,,Obecní úřad 2 492 12 km
  • 7:06 Horní Němčí,,váha 2 492 14 km
  • 7:07 Horní Němčí 2 492 14 km
  • 7:08 Horní Němčí,,točna 1 492 15 km
    • Uherský Brod-Horní Němčí
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede do 28.VI. v 1-5,od 2.IX. v X,nejede 29.,30.X.
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky přes obec Dolní Němčí v délce 4 tarifních kilometrů nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • linka 345 [IDZK]