÷

Bus 340 (864340 5)

XH

  • 9:53 Frýdek-Místek,Místek,Anenská 4 50 0 km
  • 9:56 Frýdek-Místek,Místek,Frýdlantská 2 50 1 km
  • 10:03 Baška,,střed 1 49 6 km
  • 10:05 Baška,,Malá Baška H 2 49 8 km
  • 10:06 Pržno,,Dolní konec 2 D 48,49 9 km
  • 10:08 Pržno,,žel.st. x 1 48,49 9 km
  • 10:10 Pržno,,mateřská škola 2 48,49 10 km
  • 10:11 Pržno,,most 1 D 48,49 10 km
  • 10:12 Frýdlant n.Ost.,,zahradnictví 1 48 11 km
  • 10:14 Frýdlant n.Ost.,,pomník partyzán 1 48 12 km
  • 10:17 10:23 Frýdlant n.Ost.,,žel.st. x 2 48 13 km
  • 10:24 Frýdlant n.Ost.,,pošta 1 48 14 km
  • 10:25 Frýdlant n.Ost.,,Norma 2 48 14 km
  • 10:26 Frýdlant n.Ost.,,Beskyd 2 48 15 km
  • 10:27 Frýdlant n.Ost.,Nová Dědina,Menšík 2 D 48 15 km
  • 10:28 Frýdlant n.Ost.,Nová Dědina,rest. 2 D 46,48 16 km
  • 10:30 Ostravice,,Mohelník 1 D 46 17 km
  • 10:31 Ostravice,,rest.U Tkáčů 1 D 46 18 km
  • 10:33 10:34 Ostravice,,aut.st. x 2 46 20 km
  • 10:35 Ostravice,,panelové domy 2 D 46 20 km
  • 10:37 Ostravice,,Mazák 2 D 46,69 22 km
  • 10:44 Staré Hamry,,Velký potok 1 D 69 28 km
  • 10:47 Staré Hamry,Samčanka,Obecní úřad 1 D 69 29 km
  • 10:49 Staré Hamry,,most 3 D 69 31 km
  • 10:51 Staré Hamry,,hotel Ostravačka 2 D 69 32 km
  • 10:53 Staré Hamry,,u kostela 2 D 69 33 km
  • 10:55 Staré Hamry,,Stýskalonka 1 D 69 34 km
  • 10:57 Staré Hamry,,u kostela 1 D 69 35 km
  • 10:59 Staré Hamry,,hotel Ostravačka 1 D 69 36 km
  • 11:01 Staré Hamry,,most 1 D 69 37 km
  • 11:03 Staré Hamry,,rozc.Černá 2 D 69 38 km
  • 11:05 Bílá,,aut.st. H 1 D 69 39 km
  • 11:06 Bílá,,střed H 1 69 40 km
  • 11:08 Bílá,,zámeček H 2 D 69 40 km
  • 11:10 Bílá,,Slaná 2 D 69 42 km
  • 11:12 Bílá,,Mezivodí 1 D 69 43 km
  • 11:14 Bílá,,hájenka 2 D 69 45 km
  • 11:16 Bílá,Hlavatá,kaple 2 D 69,458 46 km
  • 11:19 Bílá,,chata Třeštík 2 D 69,458 49 km
  • 11:22 Bílá,Bumbálka,st.hr. H 1 D 69,458 51 km
    • Ostrava-Vratimov-Frýdek-Místek-Janovice-Pržno-Frýdlant nad Ostravicí
    • Transdev Slezsko a.s.; Frýdek-Místek; 558 922 224
    • jede v X
    • přímý spoj
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Frýdek-Místek,Místek,Frýdlantská a Baška,střed se nacházejí tarifní zóny 50 (3 km) a tarifní zóna 49 (2 km).
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Frýdek-Místek,Místek, Mozartova/Frýdek-Místek,Místek,Frýdlantská a Frýdlant n.Ost.,pomník partyzán se
    • nacházejí tarifní zóny 50 (3 km), tarifní zóna 49 (4 km),tarifní zóna 48-49 (1 km) a tarifní zóna 48 (2 km).
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Ostrava,Hrabůvka,Benzina a Vratimov,náměstí se nacházejí tarifní zóny 1-2 (3 km) a tarifní zóny 2-18 (1 km).
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Ostrava,Hrabová,Staviva a Vratimov,náměstí se nacházejí tarifní zóny 1-2-18 (1 km) a 2-18 (1 km).
    • Nástup do vozidel je pouze předními dveřmi s kontrolou jízdních dokladů řidičem. Na lince platí Smluvní přepravní podmínky a Tarif ODIS. www.ODIS.cz
    • linka 340 [ODIS]
    • ze zastávky Frýdlant nad Ostravicí,,žel.st. (odj. 10:23) linka 864348