÷

Bus 342 (802342 4)

X

  • 6:00 Strání,Květná 1 493 0 km
  • 6:03 Strání,Květná,Mlýnky 1 493 1 km
  • 6:06 Strání,,škola 1 493 2 km
  • 6:10 Strání,,U Popelků 1 493 3 km
  • 6:15 Horní Němčí,,rozc.Javořina 11.0 1 D 492 7 km
  • 6:18 Horní Němčí,,Dubníček 1 D 492 9 km
  • 6:22 6:24 Slavkov,,křiž. 2 492 13 km
  • 6:27 Dolní Němčí,,rozc.1.0 1 491,492,501 15 km
  • 6:30 Nivnice,,u váhy 1 491 19 km
  • 6:32 Nivnice,,ZD 1 491 19 km
  • 6:33 Nivnice,,Linea 1 491 20 km
  • 6:35 Uherský Brod,,Slovácké strojírny 1 490 22 km
  • 6:37 Uherský Brod,,Nivnická 1 490 24 km
  • 6:39 Uherský Brod,,zimní stadion 1 490 24 km
  • 6:41 Uherský Brod,,dopravní terminál 1 490 25 km
    • Uherský Brod-Slavkov-Strání,Květná
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede do 28.VI. v 1-5,od 2.IX. v X,nejede 29.,30.X.
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Pro aktuální informace o případném omezení provozu sledujte web www.idzk.cz/vyluky.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ: Cestujícím tranzitujícím úsekem linky přes obec Dolní Němčí v délce 4 tarifních kilometrů nebude závlek tímto úsekem započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • linka 342 [IDZK]