÷

Bus 349 (864349 1)

XH

  • 3:30 Bílá,,střed H 2 69 0 km
  • 3:31 Bílá,,aut.st. H 2 D 69 1 km
  • 3:33 Staré Hamry,,rozc.Černá 3 D 69 2 km
  • 3:38 Bílá,,Baraní 2 D 69 5 km
  • 3:42 3:45 Bílá,,Konečná st.hr. 2 69 7 km
  • 3:48 Bílá,,Baraní 1 D 69 9 km
  • 3:51 Staré Hamry,,rozc.Černá 1 D 69 12 km
  • 3:53 Staré Hamry,,most 2 D 69 13 km
  • 3:55 Staré Hamry,Samčanka,Obecní úřad 2 D 69 15 km
  • 3:57 Staré Hamry,,Velký potok 2 D 69 16 km
  • 4:04 Ostravice,,Mazák 1 D 46,69 22 km
  • 4:06 Ostravice,,panelové domy 1 D 46 24 km
  • 4:08 Ostravice,,aut.st. x 1 46 24 km
  • 4:10 Ostravice,,rest.U Tkáčů 2 D 46 26 km
  • 4:12 Ostravice,,Mohelník 2 D 46 27 km
  • 4:14 Frýdlant n.Ost.,Nová Dědina,rest. 1 D 46,48 28 km
  • 4:15 Frýdlant n.Ost.,Nová Dědina,Menšík 1 D 48 29 km
  • 4:16 Frýdlant n.Ost.,,Beskyd 1 48 29 km
  • 4:17 Frýdlant n.Ost.,,Norma 1 48 30 km
  • 4:18 Frýdlant n.Ost.,,pošta 2 48 30 km
  • 4:19 Frýdlant n.Ost.,,žel.st. x 2 48 31 km
    • Bílá,zámeček-Bílá,Konečná státní hranice
    • Transdev Slezsko a.s.; Frýdek-Místek; 558 922 224
    • jede v X
    • přímý spoj
    • Nástup do vozidel je pouze předními dveřmi s kontrolou jízdních dokladů řidičem. Na lince platí Smluvní přepravní podmínky a Tarif ODIS. www.ODIS.cz
    • linka 349 [ODIS]
    • ze zastávky Bílá,,Konečná st.hr. (odj. 3:45) linka 864348