dálkový autobus

Bus 822991 252

+

  • 20:10 Brno,,ÚAN Zvonařka 13 0 km
  • 20:43 Nesovice,,čerp.st. 1 39 km
  • 20:47 Brankovice,,křiž. 1 43 km
  • 20:49 Malínky 1 45 km
  • 20:51 Kožušice 1 47 km
  • 20:58 Stupava,,samota 1 D 56 km
  • 21:00 Staré Hutě,,hor.zast. 2 D 57 km
  • 21:06 Buchlovice,,rozc. 1 63 km
  • 21:15 Staré Město,,žel.st. MHD 5 71 km
  • 21:18 Staré Město,,Lidový dům MHD 1 73 km
  • 21:20 Uherské Hradiště,,aut.nádr. MHD 99 75 km
    • Luhačovice-Uherský Brod-Brno
    • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.; Uherské Hradiště; 572 524 614, 572 524 423
    • jede do 28.XI. v +
    • Cestujícím tranzitujícím úsekem linky mezi zastávkami Stupava,samota - Střílky,nám. nebude závlek tímto úsekem (9 km) započítáván do ceny jednotlivého jízdného.
    • Na lince platí Tarif Integrované dopravy Zlínského kraje IDZK, vyhlášený dopravcem. Informace o Tarifu a Smluvních přepravních podmínkách IDZK jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.